آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
خرید مویک ایر 2 کمبو

خرید مویک ایر ۲ کمبو : خرید پک کمبو به چه کسانی توصیه میشود؟

اگر به فکر خرید Mavic Air 2  هستید، احتمالا این سوال برای شما مطرح شده است که باید نسخه کمبو را بخرید یا استاندارد. همانطور که احتمالا میدانید مویک ایر ۲ کمبو نسبت به نسخه معمولی، تجهیزات بیشتری دارد که فیلمبرداری حرفه ای و تصویربرداری هوایی را برای شما راحتتر میکند. اگر در مورد این پک کمبو Mavic Air 2 نیاز به اطلاعات بیشتری دارید، در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

فروشگاه آی کواد، عضو رسمی اتحادیه صنایع هوایی و فضایی در زمینه فروش کوادکوپتر دوربین دار در حال فعالیت است با توجه به افزایش قیمت دلار و کاهش شدید ارزش دلار، شما میتوانید از طریق خرید قسطی هلی شات، به رویا و تجهیز مورد نیازتان برسید. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط خرید کودکوادپتر دوربین دار به صورت قسطی، از طریق شماره تماس ۰۹۱۲۰۵۶۰۵۵۶ با ما در ارتباط باشید:

 امکانات مویک ایر ۲ کمبو

در ادامه به معرفی امکانات پک کمبو Mavic Air 2 می پردازیم، دلایلی که خرید این هلی شات را کاملا توجیه میکنند.

قیمت کمتر، امکانات بیشتر

به طور معمول، قیمت پک کمبو هر هلی شاتی، از نسخه استاندارد، بیشتر است. قیمت مویک ایر ۲ کمبو ۹۴۹ دلار و قیمت مویک ایر ۲ هم ۷۶۹ دلار است؛ یعنی تفاوت این دو نسخه، ۱۸۰ دلار است. اما جالب است بدانید که اگر تجهیزات پک کمبو را جداگانه خریداری کنید، ارزش کل آنها ۶۰۳ دلار خواهد بود! یعنی اگر از همان ابتدا پک کمبو را انتخاب کرده و بخرید، چیزی حدود ۴۲۳ دلار در هزینه ها صرفه جویی کرده اید! پس بهتر است از همان ابتدا حواستان را جمع کرده و حسابی دو دو تا چهارتا کنید! خصوصا با توجه به قیمت دلار فعلی که جای هیچگونه خطا باقی نمیگذارد.

دارای مهمترین تجهیزات جانبی هلی شات

 Mavic Air 2 Fly More Combo دارای چندین لوازم جانبی ضروری است که تجربه شما از پرواز را بهبود میبخشد.

۳ باتری هوشمند پرواز: ۳۱۵ دلار (هر باتری ۱۰۵ دلار)

باتری مویک ایر ۲ ، یکی از مهمترین لوازم جانبی هلی شات است. هیچ چیز بدتر از آن نیست که در حین تصویربرداری از یک سوژه بی نظیر، با اخطار باتری رو به رو شده و مجبور به بازگشت شود. با استفاده از باتریهای اضافه موجود در پک کمبو، زمان پرواز به بیش از ۱ ساعت افزایش پیدا میکند.

باتری هوشمند مویک ایر 2 مجموعه فیلترهای ND (ND16 / 64/256): 55 دلار

فیلترهای ND یکی دیگر از لوازم جانبی ضروری است که وظیفه اصلی آنها، تنظیم نوری است که به لنز شما برخورد میکند. خصوصا در مواردی که باید در شرایطی که نور بیش از اندازه وجود دارد و مجبور به تصویربرداری برای مدت زمان طولانی هستید. پس اگر قصد عکاسی از چشم اندازهای مختلف در شرایط پرنور هستید، قطعا برای بهبود کیفیت عکسهایتان به فیلترهای ND نیاز خواهید داشت.

مجموعه فیلترهای ND۶ جفت پروانه کم صدا: ۶۶ دلار (۱۱ دلار در هر جفت)

همیشه احتمال برخورد هلی شات با موانعی همچون درخت، وجود دارد. در چنین شرایطی، احتمال آسیب دیدن ملخ ها، خصوصا در شرایطی که محافظ ملخها نصب نشده است، بسیار زیاد است. بنابراین داشتن چند جفت پروانه کم صدا، ایده خوبی خواهد بود. طراحی این ملخها به گونه ای انجام شده که هم وزن کمی داشته باشند و هم انرژی کمتری از هلیشات دریافت کنند.

ملخ هلی شات Mavic Air 2هاب شارژر باتری: ۵۹ دلار

با استفاده از این وسیله میتوانید چند باتری را با استفاده از سیستم هوشمند، شارژ کنید. اولویت شارژ با باتری است که درصد شارژ بیشتری داشته باشد.

آداپتور باتری به پاور بانک: ۱۹ دلار

احتمال خاموش شدن برخی از تجهیزات در حین تصویربرداری وجود دارد. با استفاده از این وسیله، میتوانید باتری هلی شات را به پاوربانک تبدیل کرده و از آن برای شارژ دیگر تجهیزات استفاده کنید، بدون آنکه به برق دسترسی داشته باشید.

کیف شانه ای: ۸۹ دلار

اگر همواره در حال مسافرت و ماجراجویی هستید، با استفاده از کیف شانه ای، تمام تجهیزات مورد نیازتان را داخل یک فضای امن قرار داده و آنها را حمل کنید.

 خرید پک کمبو مویک ایر ۲ به چه کسانی توصیه میشود؟

خرید Mavic Air 2 به افراد مبتدی، حرفه ای و کسانی که همواره در حال سفر هستند، توصیه میشود. این هلی شات دارای امکانات پیشرفته ای است که استفاده از آنها با توجه به طراحی کاربری ساده ای که دارد، بسیار ساده است. با استفاده از تجهیزات جانبی این هلیشات، مانند فیلترهای ND، به راحتی میتوانید بهترین تصاویر را از مناظر مختلف ثبت کنید. بنابراین چه حرفه ای باشید و چه مبتدی، این هلیشات پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.

نتیجه گیری

از زمانی که Mavic Air 2 به صورت رسمی معرفی شده است، توجه بسیاری از افرادی که در صنعت تصویربرداری حرفه ای فعالیت میکنند، به آن جلب شده است. یکی از مهمترین سوالاتی که بسیاری از شما عزیزان از ما پرسیده اید، این است که خرید مویک ۲ پرو انتخاب بهتری است یا خرید مویک ایر ۲؟! پاسخ این سوال به بودجه و هدف شما از خرید هلی شات بستگی دارد. با این وجود در این مطلب سعی کردیم با معرفی ویژگیهای مویک ایر ۲ کمبو، راهنمایی لازم را در اختیار شما قرار دهیم. در صورتی که در مورد این هلیشات به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، میتوانید از مقالات زیر استفاده کنید:

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments