آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر

محصول جدید دیگر از DJI اینبار Osmo Mobile 2

در مطلب قبل در مورد رونین-اس یکی از محصولات جدیدی که شرکت dji  معرفی کرد، توضیحاتی دادیم. در این پست میخواهیم به یکی دیگر از محصولاتی که در CES 2018  معرفی کرد بپردازیم. اوزمو موبایل ۲،نسخه ی بروز شده ی گیمبال دوربین اوزمو موبایل محبوب است.اگر چه در ظاهر تفاوت چندانی با اوزمو موبایل مشاهده نمیکنید، اما به اوزمو موبایل ۲ یکسری ویژگی های جدید اضافه شده که در کنار قیمت مناسب آن، خرید آن بسیار وسوسه کننده خواهد بود.

بزرگترین تغییر در باتری دستگاه اتفاق افتاده است و دیگر باتری از دستگاه جدا نخواهد شد. این باتری داخلی پرتوان باعث شده است که به راحتی نزدیک به ۱۵ ساعت از اوزمو موبایل ۲ استفاده کنید که این زمان قطعا از توانایی دست یک انسان برای نگهداری آن در یک روز خیلی بیشتر هم خواهد بود. پورت USB  جدید گوشی شما را حین تصویربرداری شارژ می کند و از خالی شدن باتری گوشی جلوگیری می کند، در صورت نیاز اوزمو موبایل ۲ شما می تواند به صورت پاوربانک عمل کند تا بتوانید به وسیله ی آن دستگاه های الکترونیکی دیگر را به راحتی شارژ کنید.به لطف پورت های جدید اوزمو موبایل ۲ ، شما دیگر به هیچ گونه تبدیلی نیاز نخواهید داشت.

بزرگترین ویژگی اوزمو موبایل۲ که سر زبان ها افتاده ،قیمت باورنکردنی آن است که از ۲۹۹$ به ۱۲۹$ کاهش یافته است.

مدل پایه ی گوشی  اوزمو ۲ دیگر پیچ-محور نیست و فنر جایگزین آن شده است. که این امر باعث شده که نصب گوشی روی آن راحتتر صورت گیرد.فقط کافیست گوشی خود را روشن کنید و آن را در جای خودش قرار دهید و شروع به استفاده کنید. اوزمو موبایل ۲ همچنین قابلیت پشتیبانی از تصویربرداری عمودی را دارد.

  Osmo 2 Osmo
Controllable Pan ±۱۶۰° ±۱۵۰°
Controllable Tilt ±۱۵۵° (landscape) -۱۲۵° to +35°
Total Pan ±۱۷۰° ±۱۶۵°
Total Roll -۹۰° to +70° -۵۰° to +90°
Total Tilt ±۱۷۰° -۱۴۰° to +50°

جدول بالا بدین معناست که شما دیگر نباید دغدغه ی محدودیت های حرکتی که در اوزمو موبایل شاهد بودید را در نسخه ی ۲ داشته باشید.همچنین پیچ های استفاده شده برای اوزمو موبایل ۲ از نوع ۴/۱ اینچ معروف است که میتوانید اقدام به بازکردن آنها با استفاده از ابزارآلات معمولی کنید.

علاوه بر ویژگی های نرم افزاری موجود مانند ACTIVE TRACK  و حالت های TIME LAPSE ، DJI  یک ویژگی دیگر به نام hyperlaps  به ازومو اضافه کرده است، همین طور یک غربیلک برای زوم که با آن کاربر قادر خواهد بود که dolly zoom  را شبیه سازی کند.

این محصول برای پیش فروش به طور انحصاری در Apple.com  از تاریخ ۲۳ ژانویه(۳ بهمن ۹۶) و به طور مستقیم از dji  و دیگر نمایندگان فروش مجاز یک هفته بعد-اول فوریه در دسترس خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول میتوانید به صفحه این محصول در فروشگاه آی‌کواد بروید.

برای اطلاعات بیشتر صفحه ی اوزمو موبایل ۲ را مشاهده فرمایید: www.dji.com/osmo-mobile-2.

تصاویر و ویدیوهای اوزمو موبایل ۲ :  http://bit.ly/2CGwrPf

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments