آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر

۸ دلیل برای خرید یک کوادکوپتر

خریدن یا نخریدن مسئله این است! در بسیاری از مسائل و امور زندگی شما بین دوراهی خریدن یا نخریدن اجناس و کالاهای جدید قرار می گیرید. در دنیای امروز پهپادهای دوربین دار غیرنظامی (کوادکوپترها) کالاهایی نسبتا جدید هستند که شاید در خرید آنها تردید داشته باشید. ما در این مطلب برای شما ۸ دلیل برای خرید کوادکوپتر دوربین دار می آوریم.

۱ – منظره ی عکس برداری منحصربفرد

شما هر روز بیرون منزل خود و محیط اطراف خود را از نزدیک مشاهده می کنید اما، آیا پیش آمده که محیط زندگی و کار و تفریح خود را از بالا نگاه کنید؟ احتمالا خیر، این جذابیت بزرگ هواپیماهای بدون سرنشین است، که دری جدید از جهان اطرافمان به روی ما باز می کنند. این تجربه برای هر کسی لذت بخش و در بین اطرافیان شما خاص است. برای این کار قطع به یقین  Phantom 4 Pro بهترین انتخاب برای شماست که یک نمونه از عکس گرفته شده بوسیله ی فانتوم ۴ پرو را در پایین مشاهده می کنید.

Buy a Drone For Stunning Photos

۲ – فیلم برداری هوایی

کوادکوپترهای dji با گیمبال های ۲ محوره و ۳ محوره ارائه می شوند که عملکردی فوق العاده برای فیلم برداری های حرفه ای و فیلم سازان ارائه می دهد که خروجی کار فیلم های با کیفیت بالا ، روان و بدون هیچ گونه لرزش خواهد بود. اما این ها فقط مخصوص حرفه ای ها نیست، بلکه خیلی از آماتورها نیز برای ثبت لحظات گرانبهای مهمانی ها و دورهمی های فامیلی و دوستان از آن ها استفاده می کنند. یکی از بهترین گزینه ها برای فیلم برداری در مسافرت ها Mavic pro است که قابلیت فیلم برداری ۴k و جمع شدن بازوهای خود را دارد.

Buy a Drone For Smooth Footage

۳ – تفریح

هیچ چیز لذت بخش تر از گذاشتن پهپاد خود به روی حالت ورزشی (Sport Mode) و زوم کردن بر پهنه ی آسمان و پرواز مثل یک پرنده ، نیست. شاید این احساس ناشی از میل بشر به پرواز باشد. اگر می خواهید تجربه ای جدید و خارق العاده ای را امتحان کنید می توانید از DJI Goggles استفاده کنید و با دید اول شخص به معنای واقعی پرواز را تجربه کنید. مراقب آدرنالین خون خود باشید.

Buy a Drone For Fun

۴ – درآمدزایی

خیلی کم پیش می آید که بتوان با یک وسیله ی سرگرمی پول درآورد. اما کوادکوپترها فرصت های زیاد درآمدزایی برای شما خلق می کنند مثل ; عکاسی، ساخت فیلم، نقشه برداری ، مدل سازی سه بعدی ، کشاورزی دقیق، تبلیغ املاک تجاری ، فیلم برداری مجالس عروسی ، ساختار و تجهیزات نظارتی و …
این موارد فقط یک قسمت کوچکی از کوه درآمدزایی بوسیله ی این کوادکوپترهاست

Buy a Drone To Make Money

۵ – به یک جامعه ی جدید بپیوندید

جامعه ی استفاده کنندگان و دوستداران پهپادها جامعه ای پرشور و پر از افراد مفید از مبتدی ها تا کارشناسان خبره که خوشحال می شوند که تجربیات خود را به اشتراک بگذارند و به بهبود مهارت های پرواز، تصویربرداری و ویرایش عکس کمک می کنند.
البته خود DJI نیز دارای یک گروه ۴۵۰۰۰ نفری از کاربران است که می توانید در هر زمینه ای راهنمایی بگیرید.

صفحه فیسبوک کاربران DJI

۶ – برای اهداف آموزشی

پهپادها در حال تبدیل شدن به ابزارهای آموزشی حیاتی در کشورهای مختلفی در سراسر جهان هستند. برای مثال معلمان می توانند تا درس های تعاملی و مهم خود را  به دانش آموزان خود ارسال کنند. و دانش آموزان نیز می توانند در انواع پروژه ها از آن ها کمک بگیرند. و در آخر می توان گفت کودکانتان را برای آینده ی تمام دیجیتالی آماده کنید.

۷ – یکه تازی در شبکات اجتماعی

بیایید با یک حقیقت روبرو شویم که بسیاری از عکس ها و فیلم ها در رسانه های اجتماعی خسته کننده هستند چون همه یک مدل هستند. با داشتن یک پهپاد دوربین دار و تصویر برداری بوسیله ی آن شما قطعا به یکی از چهره های جالب و جدید شبکات اجتماعی تبدیل خواهید شد.

Buy a Drone For Social Media

۸ – اجتماعی شدن

داشتن یک پهپاد دوربین دار قطعا به اجتماعی شدن شما کمک شایانی می کند. زیرا شما در ایام مختلفی تصمیم می گیرید که به نقاط جالب سفر کنید و اقدام به تصویر برداری های زیبا کنید.این کار شما قطعا افراد زیادی را جذب شما خواهد کرد و از شما در مورد پهپادتان سوال هایی خواهند پرسید و با هم به بحث و تبادل تجربیات خواهید پرداخت.

Buy a Drone To Socialise

هواپیماهای بدون سرنشین دیگر ابزار آینده نیستند،اکنون زمان هماهنگ کردن خود با این تکنولوژیست . امیدواریم این ۸ دلیل شما را برای خرید یک پهپاد متقاعد کرده باشند،تا شما و اطرافیانتان دیکر فقط بر روی زمین ساکن نباشید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments