آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
خرید DJI FPV نسبت به دیگر کوادکوپترهای FPV چه مزیتی دارد؟

خرید DJI FPV نسبت به دیگر کوادکوپترهای FPV چه مزیتی دارد؟

DJI FPV اولین محصول شرکت دی جی آی در سال ۲۰۲۱ است. این کوادکوپتر پیشرفته، هوشمند با کاربری آسان، به بسیاری از نیازهای افراد، از جمله پرواز آسان، کیفیت تصویربرداری ممتاز و و سرعت بالا، پاسخ میدهد. در این مطلب قصد داریم به این سوال پاسخ دهیم: خرید DJI FPV به چه کسانی توصیه میشود؟ مزایای خرید کوادکوپتر DJI FPV چیست؟ و … اگر شما هم به فکر خرید کوادکوپتر حرفه ای DJI FPV هستید اما ابهامات زیادی در مورد این هلی شات دارید، پیشنهاد میکنیم بعد از مطالعه مطلب سوالات متداول هلی شات DJI FPV ، از طریق شماره ۰۹۱۲۰۵۶۰۵۵۶ با کارشناسان فروش آی کواد تماس بگیرد.

FPV چیست؟

قبل از بررسی مزایای خرید DJI FPV، بهتر است به این سوال پاسخ دهیم که FPV چیست؟

FPV مخفف عبارت First-person view و به معنای اولین چیزی است که بلافاصله بعد از مشاهده آن توسط کوادکوپتر دوربین دار، مشاهده خواهید کرد. به همین جهت است که تجربه پرواز با کوادکوپتر FPV، بسیار متفاوت از کوادکوپترهای معمولی است. چرا که با این نوع هلی شات، حس واقعی پرواز، خصوصا در سرعتهای بالا و هنگام اجرای مانورهای چشمگیر را تجربه خواهید کرد.

تفاوت کوادکوپتر FPV و معمولی چیست؟

به طور کلی، کوادکوپتر FPV از ۳ جهت عمده با کوادکوپترهای معمولی متفاوت هستند:

  1. تجربه منحصر به فرد پرواز با کوادکوپتر FPV، بیشتر به دلیل استفاده از عینک های مخصوصی است که منحصرا برای آنها طراحی شده است.
  2. سرعت پرواز با کوادکوپتر FPV بسیار بیشتر از کوادکوپتر های میان رده است و مانورهای پرواز آن تقریبا میتوان گفت که بی حد و حصر است. به همین دلیل است که معمولا برای پرواز با هلی شات FPV به تجربه و مهارت بالایی نیاز است.
  3. کوادکوپتر FPV اغلب قبل از پرواز نیاز به مونتاژ و آزمایش DIY دارند، در حالی که کوادکوپترهای معمولی تقریباً به محض خروج از جعبه، آماده پرواز هستند.

تجربه پروازی بی نظیر با DJI FPV

در کوادکوپترهای معمولی، خلبان برای مشاهده آنچه که کواد در حال دیدن آن است، باید از صفحه گوشی خود استفاده کند. اما در کوادکوپترهای FPV، از طریق عینک مخصوص، خلبان به صورت سه بعدی آن چیزی که که هلیشات مبینید را خواهد دید.

DJI FPV Goggles V2 دارای FOV فوق العاده گسترده ۱۵۰ درجه برای یک منظره خیره کننده است. سیستم انتقال جدید O3 تضمین می کند تصاویر در عینک با کیفیت بالا و تاخیر بسیار کم نمایش داده خواهند شد و همین  باعث می شود کاربران احساس کنند که واقعا در آسمان هستند.

سرانجام ، موشن کنترلر جدید DJI ، که یکی از لوازم جانبی FPV است و به صورت جداگانه فروخته میشود، امکان کنترل پرواز با حرکات دستی را برای خلبان فراهم کرده و باعث می شود پرواز با DJI FPV علی غم تمام پیچیدگی هایش، ساده تر از آن چیزی که تصور میکنید، بشود.

موشن کنترلر جدید DJI

مانورهای پرواز متنوع همراه با پروازی پایدار

یکی از مهمترین مواردی که انگیزه خرید DJI FPV را در افراد بیشتر و بیشتر میکند، امکان اجرای مانورهای مختلف در عین پایداری حداکثری است. با استفاده از کوادکوپتر دوربین دار حرفه ای DJI FPV میتوانید با حداکثر سرعت، شتاب سریع، در محیطهای جنگلی یا کوهستانی، در الگوهای مختلف پرواز کنید.

با استفاده از این هلی شات، میتوانید در کمتر از ۲ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسید. البته، فراموش نکنید که قبل از پرواز، قوانین محلی را مطالعه کنید.

کنترل و پرواز با کوادکوپتر DJI FPV بسیار آسان است. چرا که این هلی شات حرفه ای مجهز به انواع امکانات هوشمند و پیشرفته مانند تیکاف خودکار، QuickShots، شناسایی موانع و … است.

کوادکوپتر DJI FPV : هلی شات حرفه ای با کاربری آسان

حداکثر سرعت هلی شات DJI FPV ، ۱۴۰ کیلومتر در ساعت است و تنها در دو ثانیه می تواند به ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. کوادکوپتر DJI FPV Combo با یک ریموت کنترلر استاندارد ارائه می شود که امکان کنترل دستی در حالت N ، کنترل کامل FPV در حالت M و حالت کاملاً جدید S را فراهم میکند.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، DJI همچنین یک کنترلر جدید با نام DJI Motion Controller معرفی کرده است. با استفاده از این کنترلر که به اندازه کف دست است، میتوانید هلیشات را با حرکت دست، خیلی ساده و شهودی کنترل کنید. این دستگاه جدید به همراه سه حالت پرواز، مجموعه ای قدرتمند از امکانات کنترل بصری را در اختیار کاربران قرار می دهد.

خرید هلی شات DJI FPV هلی شات DJI FPV ؛ سیستم آماده پرواز

پیش از این برای پرواز با کوادکوپتر FPV، افراد مجبور به سرهم کردن تجهیزات مختلف و خرید لوازم جانبی مانند عینک و … به صورت جداگانه بودند. همین مسئله منجر به سختی پرواز با این هلی شات حرفه ای میشد. این در حالی است که کوادکوپتر DJI FPV ، معمولا آماده پرواز است و نیازی به سرهم کردن بخش های مختلف ندارد.

با خرید DJI FPV ، تمام آنچه که برای یک پرواز امن و حرفه ای نیاز دارید، درون جعبه خواهد بود! (نیازی به خرید لوازم جانبی هلی شات به صورت جداگانه نیست.)

در مطلبی که در خصوص جعبه گشایی کوادکوپتر DJI FPV برای شما عزیزان آماده کردیم، تمام تجهیزاتی که با خرید نسخه کمبو دریافت خواهید کرد، معرفی شدند.

با استفاده از امکانات هوشمند ایمنی، مانند ترمز اضطراری و شناور، میتوانید از برخورد هلیشات با اشیا خدداری کنید. با این قابلیت، فارغ از اینکه در کدام حالت پرواز هستند، کاربران می توانند با لمس یک دکمه در مکان متوقف شده و سپس حرکت کنند. DJI FPV همچنین می تواند با فشار دادن یک دکمه به نقطه شروع پرواز برگردد. (در صورت از دست رفتن سیگنال انتقال، این عمل به صورت خودکار انجام خواهد شد.)

خرید کوادکوپتر DJI FPV به چه کسانی توصیه میشود؟

بر خلاف سایر کوادکوپترهای FPV، پرواز با هلی شات DJI FPV مشکل نیست. در جدیدترین محصول دی جی آی، از امکانات ایمنی هوشمند مختلف استفاده شده است، که خرید و پرواز با آن برای افراد مبتدی هم به سادگی امکانپذیر شده است. در صورتی که برای خرید DJI FPV مردد هستید، میتوانید از طریق شماره ۰۹۱۲۰۵۶۰۵۵۶ با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments