آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
مقایسه مویک مینی 2 با مویک مینی

مقایسه مویک مینی ۲ با مویک مینی

فوق العاده سبک، قدرتمند با کاربری ساده! DJI Mini 2 تمام امکانات مویک مینی را به بهترین شکل در اختیار افراد مبتدی در زمینه تصویربرداری هوایی قرار میدهد. اما برای درک بهتر تفاوت های این دو هلیشات، در ادامه با مقایسه مویک مینی ۲ با مویک مینی همراه ما باشید.

برای خرید مویک مینی ۲ به فروشگاه آی کواد مراجعه کنید. با توجه به نوسانات دلار، امکان تعیین قیمت Mini 2 وجود ندارد، به همین جهت برای آگاهی از قیمت دقیق و شرایط خرید قسطی کوادکوپتر دوربین دار، با ما در تماس باشید.

مقایسه Mini 2 با مویک مینی از نظر دوربین

  DJI Mini 2 DJI Mavic Mini
ویدئو ۴K/30fps ۲٫۷K/30fps
زوم ۴ برابر
فرمت عکس JPEG, RAW JPEG

وضوح تصویر مویک مینی ۲٫۷K است، در حالی که DJI Mini 2 توانایی فیلم برداری ۴K / 30fps را دارد و فیلم هایی با کیفیت بالاتر را برای کسانی که به دنبال محتوای حرفه ای هستند، ارائه می دهد.

مقایسه Mini 2 با مویک مینی از نظر دوربین

مقایسه Mini 2 با مویک مینی از نظر ایمنی پرواز

  DJI Mini 2 DJI Mavic Mini
حداکثر سرعت پرواز ۱۶ m/s ۱۳ m/s
مقاومت در برابر باد سطح ۵ سطح ۴

مویک مینی ۲ دارای یک سیستم پیشرانه قوی است که هم باعث افزایش سرعت و هم باعث افزایش مقاومت هلی شات در باد شده است. بنابراین میتوان گفت که یکی از مشکلات مویک مینی تا اندازه ای حل شده و کیفیت تصویربرداری با آن تا حد زیادی ارتقا یافته است.

مقایسه Mini 2 با مویک مینی از نظر ایمنی پرواز

تفاوت مینی ۲ و مویک مینی از نظر سیستم انتقال

  DJI Mini 2 DJI Mavic Mini
انتقال OcuSync 2.0 Wi-Fi
برد انتقال ۱۰ کیلومتر (FCC) ۴ کیلومتر (FCC)

فناوری پیشرفته OcuSync 2.0 DJI اکنون برای DJI Mini 2 در دسترس است و دامنه انتقال آن را با مقاومت بیشتری در برابر تداخل سیگنال افزایش می دهد. داخلی OcuSync 2.0 به DJI Mini 2 اجازه می دهد تا به طور خودکار بین دو فرکانس تنظیم شود، که حداکثر فاصله انتقال Mini 2 را برای انعطاف پذیری بیشتر تا ۱۰ کیلومتر افزایش می دهد.

تفاوت مینی 2 و مویک مینی از نظر سیستم انتقال

تفاوت مویک مینی ۲ با مویک مینی اصلی از نظر امکانات هوشمند

  DJI Mini 2 DJI Mavic Mini
QuickShot Dronie ، Circle ، Helix ، Rocket و Boomerang Dronie ، Circle ، Helix و Rocket
Hyperlapse ۴K      
پانوراما Sphere، ۱۸۰ درجه و Wide-Angle
ویرایش ویرایش عکس پیشرفته
دانلود QuickTransfer و Trimmed Download

با استفاده از برنامه DJI Fly ، استفاده از امکانات هوشمند و قابلیتهایی همچون بازگشت به خانه، تا حد زیای بهبود یافته و استفاده از آنها برای افراد آسان شده است. مویک مینی ۲ از تمام قابلیتهای هوشمند مویک مینی را به همراه قابلیت جدید بومرنگ، پشتیبانی میکند. ۴K هایپرلاپس و پانوراما نیز به این پهپاد جدید اضافه شده و امکان فیلمبرداری با کیفیت فیلم های سطح هالیوود را برای مبتدیان فراهم می کنند. با استفاده از سیستم جدیدی که برای این هلیشات تعبیه شده است، میتوانید تصاویر را با سرعت بالا، ۲۰ مگابایت بر ثانیه، دانلود کنید. در نتیجه در کوتاهترین زمان ممکن میتوانید تصاویر را با دیگران در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

تفاوت مویک مینی 2 با مویک مینی اصلی از نظر امکانات هوشمند

DJI Mini 2 یا Mavic Mini؟

مویک مینی ۲ و مویک مینی هردو کوچکترین هلیشاتهای موجود در بازار هستند که خرید آنها به افراد مبتدی در زمینه تصویربرداری هوایی، توصیه میشود. اما خرید مویک مینی ۲ برای افرادی که به دنبال خلاقیت بیشتری هستند، قطعا بهتر است. با توجه به اینکه مقاومت و سرعت هلی شات بهبود چشمگیری داشته است، تصویربرداری در هر شرایطی ممکن است. بنابراین اگر هم مبتدی هستید و هم به فعالیت حرفه ای علاقه مند، خرید Mini 2 قطعا به شما توصیه میشود.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments