آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
6 نکته برای به پرواز درآوردن مویک 2

۶ نکته برای به پرواز درآوردن مویک ۲

Mavic 2 عکاسی هوایی را به طور کامل از نو تعریف کرده است و به کاربران هواپیماهای بدون سرنشین این امکان را می دهد که اشتیاق خود برای ماجراجویی را  با تمایلشان به خلاقیت ترکیب کنند. برای قهرمانی در سطوح بالا و داشتن سخت افزار قابل حمل ، از جمله دوربین Hasselblad یا لنز زوم اپتیکال ۲ برابر ، مویک ۲ یک ترکیب پیچیده از عملکردهای نوآورانه در زمینه عکاسی و فیلمبرداری را ارائه می دهد. اگر به دنبال ایجاد فیلم های پویا با گزینه های خلاقانه تر هستید ، در این مقاله ۶ نکته برای به پرواز درآوردن مویک ۲ ارائه شده است.

راهنمای به پرواز در آوردن مویک ۲

۱-دایره Hyperlapse: کمتر بیشتر است!

وارد قلمرو چشم اندازهای گسترده و Motion Timelapse ها شوید! این ویژگی برای کاربران رسانه های اجتماعی بسیار مناسب است، Hyperlapse در حالی که دوربین در حال حرکت است ، مدت زمان طولانی را به لحظه های کوتاه متراکم می کند. این ویژگی جلوه ای درخشان ایجاد می کند که برای جلب توجه کاربران رسانه های اجتماعی عالی است. یک مثال محبوب ، نشان دادن شخصیت یک شهر در حین حرکت به دور یک ساختار منحصر به فرد است.

دایره Hyperlapse به مویک ۲ اجازه می دهد تا در اطراف یک مورد انتخاب شده به دور خود بچرخد و این امکان را برای شما فراهم می کند که فقط با ضربه زدن به یک دکمه ، یک timelapse حرفه ای ایجاد کنید. حتی می توانید فاصله زمانی دقیق بین عکس ها و همچنین کل طول فیلم را تعیین کنید. این یک ویژگی عالی برای نمایش مکانهای مسافرتی خیره‌کننده شما است.

۲-نقطه گذاری مسیر در Hyperlapse  : پرواز در طول زمان

نکته دیگری که  برای به پرواز درآوردن مویک ۲ وجود دارد نقطه گذاری مسیر برای Hyperlapse است.

 نقطه گذاری مسیر به شما امکان می دهد تا نقاط مختلف (حداکثر پنج نقطه) را انتخاب کنید و مسیر پرواز خود را ایجاد کنید و  Mavic 2 به صورت خودکار یک Hyperlapse را کامل می کند. این حالت حتی شما را قادر می سازد در زمان پرواز تنظیم ارتفاع و سرعت را تغییر دهید.

۳-Dolly Zoom:Wrap Reality

آنچه به طور معمول نتیجه یک دوربین پیچیده بود که نیاز به تجهیزات گران قیمت و مهارت پیشرفته داشت ، اکنون یک تکنیک آسان است که برای همه کاربران Mavic 2 Zoom قابل دسترسی است. Dolly Zoom به طور خودکار فوکوس را هنگام پرواز تنظیم می کند ، که باعث ایجاد یک اثر تابشی پویا در فیلم شما می شود. این اثر در دنباله های فیلم با بودجه بزرگ استفاده شده است ، و شما می توانید آن را برای نمایش موضوعات در مناظر باز یا نمایش ساختارهای جالب در فضاهای وسیع استفاده کنید.

ابتدا مویک ۲ زوم را در جایی که می خواهید تصویر برداری کنید قرار دهید ، سپس برنامه DJI GO 4 را باز کنید و حالت های پرواز هوشمند را در سمت چپ صفحه انتخاب کنید. در این قسمت می توانید Quickshot و Dolly Zoom را انتخاب کنید. اکنون می توانید یک مربع را در اطراف مکان یا شئ مورد نظر خود بکشید ، وپس از آن بر روی “GO” کلیک کنید تا Mavic 2 Zoom عملکرد موردنظر را شروع کند.

۴-ActiveTrack 2.0 : هیچ لحظه ای را از دست ندهید!

نکته دیگر برای به پرواز درآوردن مویک ۲، ویژگی ActiveTrack 2.0 است.

ویژگی ActiveTrack 2.0 فیلمبرداری شما را به یک سطح کاملاً جدید می برد. Mavic 2 نمایی ۳ بعدی از محیط را ترسیم می کند که دقت ردیابی پیچیده را برای شما فراهم می کند. این نسخه جدید همچنین دارای الگوریتم های پیش بینی مسیر است که به صورت هوشمندانه شئ موردنظر شما را ردیابی می کند حتی وقتی به طور موقت مسدود شده باشد.

اگر شما در حال فیلمبرداری از مسابقات بسکتبال در فضای باز ویا یک مسابقه هستید، ActiveTrack 2.0 به شما این اطمینان را می دهد که هرگز هیچ حرکتی را از دست نخواهید داد. همچنین این ویژگی برای ویدیو بلاگرهایی که مایل هستند عنصر جالبی را به فیلم خود اضافه کنند مناسب است. ویژگی ActiveTrack را می توان در بخش Intelligent Flight Mode از برنامه DJI GO 4 یافت.

۵- زوم اپتیکال : جهان اطراف خود را کشف کنید!

مویک ۲ زوم به دوربین بزرگنمایی نوری ۲ برابر مجهز است که به شما این امکان را می دهد که بدون نزدیک کردن هواپیمای بدون سرنشین خود به صحنه فیلمبرداری تصاویر کلوزآپ خیره کننده بدست آورید. با استفاده از فیلم Full HD ، بزرگنمایی بدون ضریب ۴ برابر وضوح باورنکردنی را در فیلم شما به ارمغان می آورد.

اکنون می توانید از حیوانات وحشی از فاصله ای دور و امن تصویربرداری کنید بدون اینکه مزاحم محیط اطراف خود شوید . از لحظات درخشان حیات وحش گرفته تا صحنه های نزدیک در میان منظره شهری شلوغ ، امکانات نامحدود است.

۶- وضوح فوق العاده

از دیگر نکته های قابل ذکر برای به پرواز درآوردن مویک دو وضوح فوق العاده آن است.

با یک لنز بزرگنمایی نوری باورنکردنی ۲ برابر ، Mavic 2 بار دیگر ثابت کرد که چرا در یک سطح کاملا جدا از رقبای خود است. سوپر رزولوشن ،تصویر شما را با جزئیات خیره کننده ضبط می کند ، بدین صورت که ۹ عکس را به هم متصل می کند تا یک عکس ۴۸ مگاپیکسلی ایجاد کند. برای دسترسی به این ویژگی مویک ۲ ابتدا وارد تنظیمات دوربین شوید و از قسمت photo mode حالت Pano را انتخاب کنید و سپس وارد ویژگی Super Resolution بشوید. لحظات نمایشی که در فضاهای پیچیده تنظیم شده اند ، اکنون می توانند نه تنها با چشم اندازهای شگفت انگیز بلکه با جزئیات خیره کننده نیز قاب شوند.

نتیجه گیری

لحظه ای به بیشترین جزئیاتی که می توانید از صحنه بگیرید فکر کنید. این امکان وجود دارد، با استفاده از نکات گفته شده برای به پرواز درآوردن مویک ۲، به شما در بالا بردن کیفیت و سبک تصاویر کمک می کند. با توجه به کلیت تجربه های خود و نکات گفته شده در این مقاله در مورد مویک ۲ ، تأثیر بی نظیر و ماندگاری بر مخاطبان خود ایجاد کنید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments