آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر

مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳

اسمو موبایل ۳ اولین گیمبال هوشمند تاشو از کمپانی DJI است که ویژگی هایی نظیر قابلیت حمل آسان، کنترل یک دست، عملکردهای متنوع و … است. اما این گیمبال لرزشگیر برای چه کسانی مناسب است!؟ آیا کسانی که Osmo Mobile 2 دارند، باید به فکر خرید این استابلایزر باشند یا نه!؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوال هستید، در این مقاله با موضوع مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳ همراه ما باشید.

مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳

در ادامه برای اینکه راهنمایی مناسبی در اختیار شما مخاطبین گرامی قرار دهیم، این لرزشگیرها را از منظرهای مختلف مورد بررسی قرار می دهیم، تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳ : نمای بیرونی

اولین چیزی که در این مقاله مقایسه ای به آن می پردازیم، مقایسه این دو لرزشگیر از لحاظ طراحی بیرونی و شکل ظاهری است که دارند. به طور کلی هر دوی این دستگاه ها، قابل حمل بوده و وزن کمی دارند، اما OM3 داران وزن کمتری بوده و تاشو است. علاوه بر این، اسمو موبایل ۳ دارای یک سه پایه قابل حمل است که تصویربرداری با آن را راحت تر می کند.

نگهدارنده ای که برای لرزشگیر اوزمو موبایل ۳ طراحی شده است، به شما این امکان را می دهد تا با کمترین میزان تنظیمات، تلفن همراه خود را برای تصویربرداری آماده کنید. به عنوان مثال، با توجه به این که نگهدارنده تلفن همراه، قسمت انتهایی گوشی را باز می گذارد، به شما این فرصت را می دهد تا در طول تصویر برداری، تلفن همراهتان را شارژ نمایید.

روی دسته این استابلایزر دکمه های تعبیه شده است که با استفاده از آن می توانید به سرعت حالت تصویر برداری مورد نیازتان را انتخاب نمایید. به عنوان مثال با استفاده از یک دکمه، می توانید ردیابی سوژه مورد نظرتان را انجام دهید.

مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳ : قابلیت های لرزشگیر

دکمه M در OM3 عملکردهای جدیدی را در مقایسه با OM2 ارائه می دهد. برخی از این قابلیت ها عبارت هستند از:

Quick Roll

در OM3 ، از دکمه M می توان برای جابجایی سریع بین حالت عمودی و پرتره بدون نیاز به تغییر وضعیت گیمبال استفاده کرد.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

Standby Mode

با استفاده از دکمه M می توانید حالت Standby را فعال کنید تا در حالت جمع بودن لرزشگیر، باز هم قادر به استفاده از تلفن همراه باشید.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

Quick Menu

از دکمه OM3 M همچنین می توانید برای دسترسی به منوی تنظیمات استفاده کنید که به شما امکان می دهد حالت های عکسبرداری را تغییر داده و بدون لمس صفحه گوشی فیلم های خود را بررسی کنید.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

مقایسه اوزمو موبایل ۲ و اسمو موبایل ۳ : حالت های تصویر برداری هوشمند

اوزمو موبایل ۳ از حالت های جدیدی برای تصویر برداری پشتیبانی می کند که نه تنها سرگرم کننده هستند، بلکه استفاده از آنها ساده نیز هست. برخی از این قابلیت ها عبارت هستند از:

Gesture Control

با برخی از حرکات ساده ، OM3 می تواند برای گرفتن عکس یا شروع به ضبط ، شروع به ردیابی شما کند.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

Story Mode

با استفاده از برنامه قدرتمند DJI Mimo ، OM3 چندین قالب خلاق برای فیلمبرداری از فیلم های سینمایی فراهم می کند که ویرایش و اشتراک گذاری آنها آسان است.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

ActiveTrack 3.0

با استفاده از الگوریتم های بصری هوشمند ، ActiveTrack 3.0 OM3 می تواند مردم را به طور دقیق تشخیص داده و افراد و اشیا را ردیابی کند.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

Sport Mode

با استفاده از الگوریتم های هوشمندانه ای که در این قابلیت استفاده شده اند، می توانید با سریع ترین سرعت ممکن از صحنه های پر جنب و جوش تصویر برداری کنید.

مقایسه اوزمو موبایل 2 و اسمو موبایل 3

کدام یک را باید خریداری کنم؟

OM2 و OM3 دو گیمبال هوشمند قدرتمند موجود در بازار هستند. هر دو قابل حمل ، هوشمند و دارای باتری با طول عمر بالا هستند. OM3 به عنوان اولین استابلایزر گوشی هوشمند ۳ محوره DJI در نظر گرفته می شود که برای تصویر برداری حرفه ای، بسیار مناسب است.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments