آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر

PHANTOM 4 PRO V2.0 چه تفاوتی با نسخه ی قبلی دارد؟

به تازگی شرکت dji  کوادکوپتر phantom 4 pro version 2.0  را عرضه کرده است. این پرنده به روزترین و پیشرفته ترین سری فانتوم است. اگر چه ارتقای زیادی نسبت به اولین ورژن فانتوم ۴ پرو نشده است. نظر ما بر این است که اگر شما فانتوم ۴ پرو دارید حتما پره های سری جدید را سفارش دهید و منتظر بمانید تا فانتوم ۵ به  بازار عرضه شود.

بیایید نگاهی به ارتقای فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ داشته باشیم;

از دوربین جدید و پیشرفته تر و یا تغییر در لنزها خبری نیست اما چند تغییر نسبتا مهم برای خلبانان حرفه ای تر صورت گرفته است.

پره های بهتر: این مورد بسیار مشهود است. و با تصویر پایین نیز تفاوت را با پره های فانتوم ۴ پرو مشاهده میکنید. دقیقا به مانند مویک پرو مدل پلاتینیوم ارتقای صورت گرفته در پره ها موجب تراست بیشتر، بهره وری بیشتر و صدای کمتر شده است. اگر پرنده ای از سری فانتوم ۴ دارید حتما این پره ها را امتحان کنید.

ارتقای ریموت: فانتوم ۴ پرو جدید با ارتقایی که در انتقال دهنده ایجاد کرده است اجازه میدهد که با سیستم OccuSync  ادغام شود که موجب این میشود که سیستم انتقال تصویر بهبود یابد.همچنین در مدل ریموت با صفحه نمایش از یک صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی با رزولوشن بالا استفاده شده است. البته باید هزینه ی بیشتری نسبت به نسخه ی معمولی بدهید اما از بابت نرم افزار و تنظیمات برنامه خیالتان راحت خواهد بود.

انتقال ویدیو بهتر در رنج بالا: سیستم Occusync  یک ارتقا خوب محسوب می شود و به راحتی میتوانید DJI Goggles RE  را بصورت وایرلس به کنترلر وصل کنید.

ارتقای سرعت( در حقیقت این گزینه نتیجه ی ارتقای ملخ است): فانتوم ۴ ورژن ۲ قویتر از ورژن قبلیست و دلیل آن هم تغییر در نوع ملخ هاست که باعث شده است با راندمان بالاتری که حاصل میشود نیروی برا (thrust) نیز افزایش یابد.

سنسور جایگذاری صحیح باتری: در نسخه جدید ارائه شده زائده ای در لبه پایینی محل الصاق باتری اضافه شده که به کمک آن از نصب صحیح باتری اطمینان حاصل می شود. نبود این سنسور در مدل سابق سبب شده بود تا بعضا پرنده به دلیل بیرون آمدن باتری از میان آسمان و زمین سقوط کند. 

حذف کابل OTG برای بروزرسانی پهپاد: با توجه به تغییر سیستم انتقال اطلاعات بین پهپاد و ریموت کنترل دیگر نیازی نیست برای بروزرسانی دستگاه گوشی یا تبلت خود را مستقیم به پهپاد متصل کنید و بروزرسانی به صورت بیسیم انجام می شود. در نتیجه دیگر داخل جعبه فانتوم ۴ پرو ورژن ۲ همانند ورژن قبلی کابل OTG نیست. 

برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول میتوانید به صفحه این محصول در فروشگاه آی‌کواد بروید.

https://store.iquad.ir

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
3 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
سید علیرضا
3 years ago

چه زمانی برای خرید در دسترس خواهد بود؟

میثم رفیعی
3 years ago

مرسی از مقایسه خوبی که برای فانتوم ۴ پرو v2 و فانتوم ۴ پرو نوشتید. وبسایت خوبی دارید و قیمت هاتون هم به نسبت دیگر فروشنده ها خیلی معقولانه تر هست. موفق باشید.