آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر

آخرین شایعات و مشخصات فانتوم ۵

DJI Phantom 4 Pro V2.0 از اواسط ماه نوامبر ۲۰۱۸ در فروشگاه آنلاین DJI موجود نیست. شایعات این بود که پهپاد کنترل از راه دور به طور موقت به علت یک مشکل یا کمبود اجزاء قابل تهیه نمیباشد. مطمئنا یک نظریه­ ی دیگر این است که DJI سخت در حال تلاش برای آماده شدن برای راه اندازی فانتوم ۵ است و DJI Phantom 4 Pro V2.0 به سادگی پیش از موقع به فروش رسید. در هر صورت، Phantom 4 Pro V2.0 در حال حاضر از ۴ ماه و نیم گذشته موجود نبوده است.

در این پست ما به بررسی اخرین اخبار و مشخصات احتمالی فانتوم ۵ (فانتوم جدید DJI) میپردازیم:

آخرین شایعات DJI Phantom 5

بدنه مجددا طراحی شده

قرار است DJI Phantom 5 یک بدنه کاملا بازسازی شده داشته باشد. آن همچنان به عنوان پهپاد DJI Phantom شناخته خواهد شد اما انتظار می رود که یک بدنه با تیزشکلی و آیرودینامیک بیشتری داشته باشد.

اجتناب از موانع

DJI Phantom 5 در تمام شش طرف هواپیما اجتناب از موانع خواهد داشت.

دوربین

شایعه شده است که دوربین اصلی بر روی DJI Phantom 5 یک سنسور ۱ اینچی با برند Hasselblad و زوم اپتیکال ۳ برابر داشته باشد. آیا این بدان معنی است که یک نسخه Pro(حرفه­ای) نیز وجود خواهد داشت؟ شاید. انتظار داشته باشید که نسخه حرفه ای به دوربین با لنزهای قابل تعویض (۱۶، ۲۴، ۳۵، ۵۰ میلی متری) که ما نمونه اولیه­اش را در اوایل سال ۲۰۱۸ دیده ایم مجهز باشد.

بیشینه سرعت فانتوم ۵

بیشینه سرعت فانتوم فعلی در حالت ورزشی(اسپورت) ۴۵ مایل در ساعت (۷۲ کیلومتر در ساعت) است. شایعه شده است که فانتوم ۵ جدید سرعت نهایی خیلی بیشتری یعنی ۵۵ مایل در ساعت (۸۸ کیلومتر در ساعت) داشته باشد.

تاریخ عرضه

هیچ اطلاعاتی در مورد زمان معرفی DJI Phantom 5 وجود ندارد. با این حال، براساس مکالمات با کارمندان داخلی صنعت، ما انتظار نداریم که تا ربع اول سال ۲۰۱۹ عرضه شود. به نظر می رسد احتمال بیشتری دارد که ما شاهد عرضه آن در اواخر ماه آوریل یا مه باشیم.

به نظر شما DJI Phantom 5 چه زمانی معرفی خواهد شد و  چه ویژگی هایی خواهد داشت؟؟

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments