آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
فعال کردن حالت اسلوموشن در دوربین اسمو

فعال کردن حالت اسلوموشن در دوربین اسمو

حالت اسلوموشن در دوربین اسمو را می‌توان یکی از بهترین تحول‌هایی دانست که کمپانی DJI به دوربین‌های سری اسمو خود اضافه کرده است.

از دوربین‌های اکشن می‌توان بدون گیمبال برای تصوربرداری حرفه‌ای با سرعت بالا استفاده کرد. بنابراین شاید عجیب به نظر برسد که بتوان از این دوربین برای تصویربرداری در حالت اسلوموشن استفاده کرد.

تا قبل از آنکه کمپانی DJI این قابلیت را به دوربین‌های سری اسمو خود اضافه کند، عکاسان باید تصاویر گرفته شده را به کامپیوتر منتقل کرده و سپس با استفاده از نرم افزارهای خاص، حالت slow-motion را به تصاویر خود اضافه کنند.

اما اکنون، به لطف طراحی منحصر به فرد کمپانی DJI، عکاسان می‌توانند بدون نیاز به هیچگونه نرم افزار اضافی، با دوربین خود، تصویربرداری به صورت اسلوموشن را تجربه کنند. کلیه محصولات سری Osmo دارای یک گیمبال ۳ محوره هستند که با استفاده از آن می‌توان تصاویر اسلو موشن را ضبط کرد. علاوه بر این، با توجه به اینکه این محصولات از طریق برنامه DJI GO به تلفن همراه شما متصل می‌شوند، می‌توانید تصاویر گرفته شده را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با دیگران به اشتراک بگذارید.

آموزش فعال کردن حالت اسلوموشن در دوربین اسمو

برای استفاده از این قابلیت باید قبل از هر چیز تنظیمات برنامه DJI GO را انجام دهید. برای انجام این کار باید دوربین اسمو خود را روشن کرده و از طریق برنامه DJI GO آن را به تلفن همراه خود متصل کنید.

بعد از باز شدن برنامه، یکی از حالت‌های Grid + Diagonals را انتخاب کنید تا سوژه مورد نظر را به خوبی در قاب مد نظرتان قرار دهید.

در مرحله بعد ، مطمئن شوید که حالت عکس‌برداری خود را روی Slow Motion تنظیم کرده‌اید.

فعال کردن حالت اسلوموشن در دوربین اسمودر نهایت دوربین را روی سوژه مورد نظرتان تنظیم کرده و تصویربرداری را آغاز کنید.

پس از ضبط ، روی دکمه پخش در پایین سمت چپ ضربه بزنید تا عکس خود را مشاهده کنید. سپس در صورت نیاز، ویرایش‌های لازم را انجام داده و آن را با دیگران به اشتراک بگذارید.

برای آنکه تصویر گرفته شده در این حالت، نمای زیبایی داشته باشد، بهتر است سوژه‌ای را انتخاب کنید که با سرعت بالا در حرکت است. به عنوان مثال یک منظره‌ای با آب خروشان و یا پرنده‌ای که در آسمان در حال پرواز است.

در صورتی که قصد خرید دوربین اسمو اکشن و خرید اسمو موبایل ۳ را دارید، می‌توانید به فروشگاه آی کواد مراجعه کنید.

 

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments