آی کواد | مرجع خرید و اجاره کوادکوپتر | نقد و بررسی کوادکوپتر
مقایسه دوربین اسکای دیو 2 و مویک

مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک : کدام کوادکوپتر دوربین دار بهتر است؟

در میان انواع کوادکوپتر دوربین دار موجود، Skydio 2 به عنوان یکی از بهترین ها در نظر گرفته می‌شود. چرا که نه تنها بسته به Skydio پیشرفت چشمگیری داشته است بلکه در مقایسه با تمام کوادکوپترهای DJI از سیستم پرواز خودکار بهتری بهره مند هستند. اما آیا دوربین Skydio 2 با مویک ۲ قابل مقایسه است؟ دوربین کدام کوادکوپتر دوربین دار کیفیت بهتری دارد؟ اگر شما هم به دنبال پاسخ این سوالات هستید، در این مقاله همراه با موضوع مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک همراه ما باشید.

قبل از اینکه به مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک بپردازیم، لازم به ذکر است که شما با برای خرید Skydio 2و هر یک از انواع کوادکوپتر مویک و … می‌توانید به فروشگاه آی کواد مراجعه کنید.

مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک

جهت انجام مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک ، بهتر است این دو کوادکوپتر دوربین دار را از منظرهای مختلف با یکدیگر مقایسه کنیم.

کیفیت رنگ دوربین کوادکوپتر دوربین دار

بدون شک کوادکوپتر Skydio 2 برنده بهترین کیفیت رنگ در میان انواع کوادکوپترهای موجود در بازار است. با وجود اینکه مویک ۲ پرو از کمپانی DJI با فناوری رنگی Hasselblad به عنوان یک پیشرفت بزرگ در نظر گرفته می‌شد، اما هنوز هم دوربین Skydio 2 از کیفیت بالایی برخوردار است.

کیفیت دوربین سایر کوادکوپترهای دوربین دار عبارت است از:

مقایسه دوربین اسکای دیو 2 و مویک : کدام کوادکوپتر دوربین دار بهتر است؟رزولوشن دوربین کواد کوپتر دوربین دار

قابلیت بزرگنمایی در مویک ۲ زوم از کیفیت بالایی برخوردار است. با این وجود، کوادکوپتر دوربین دار Skydio  با دوربین ۱۲ مگاپیکسلی خود نیز رزولوشن بالایی دارد.

مقایسه دوربین Skydio 2 و مویک از لحاظ نویزگیری

وجود نویز و لرزش در تصویرهای گرفته شده توسط کوادکوپتر دوربین دار، یکی از بدترین اتفاق‌هایی است که هرکس در زمینه تصویربرداری حرفه‌ای می‌تواند تجربه کند. اما جای نگرانی نیست. چرا که با Skydio 2 می‌توانید تصاویری با کمترین میزان لرزش را ثبت کنید. اگرچه کوادکوپترهای مویک ۲ و فانتوم ۴ نسبت به فانتوم ۳ پیشرفت چشمگیری داشته‌اند، اما هنوز هم از لحاظ میزان لرزش تصاویر، Skydio 2 حرف اول را می‌زند.

داینامیک رنج در عکاسی

محدوده داینامیک رنج یکی دیگر از مواردی است که هنگام مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک باید به آن پرداخته شود. (داینامیک رنج به معنی تفاوت بین تیره‌ترین و روشن ترین سایه روشن‌ها گفته می‌شود.) بر اساس بررسی‌هایی که تا کنون انجام شده است، داینامیک رنج Skydio 2 از این منظر، برنده است.

نتیجه گیری

بر اساس مواردی که در خصوص مقایسه دوربین اسکای دیو ۲ و مویک بیان کردیم، می‌توان نتیجه گرفت که این دو کوادکوپتر دوربین دار با یک دیگر رقابت کرده و کیفیت دوربین Skydio 2 نه تنها از کوادکوپترهای سری مویک کمتر نیست، بلکه در برخی موارد بهتر هم هست. بنبابراین، اگر در رابطه با خرید کوادکوپتر دوربین دار سوالی دارید، می‌توانید با ما در تماس باشید.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Notify of
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments